Značky, ktoré u nás nájdete

Naším cieľom je prinášať vám to najlepšie, čo cyklistický svet ponúka. Prinášame vám vďaka tomu aj značky, ktoré u nás nie sú známe, ale vo svete cyklistiky vzbudzujú rešpekt a dosahujú veľké úspechy. Naše portfólio je zostavené tak, aby si v ňom to svoje našiel každý zákazník - či už výkonnostný cyklista s vysokými ambíciami, alebo víkendový jazdec, ktorý hľadá kvalitný bicykel pre voľnočasové vyžitie. Ak ste u nás nenašli čo hľadáte, napíšte nám, alebo zavolajte. Náš personál vám ochotne poradí. Ak zháňate konkrétny produkt, je pravdepodobné, že vám aj so špecifickou požiadavkou budeme vedieť pomôcť. Neváhajte nás preto kontaktovať.

Devinci

DEVINCI je kanadská manufaktúra z Quebecku, ktorá pôsobí na trhu od roku 1987. Zameriava sa na vlastný vývoj a výrobu hliníkových a karbónových rámov. Ako jeden z mála výrobcov disponuje vlastným laboratóriom, testovacím centrom a výrobnou halou zároveň.

100%

Kalifornská značka, ktorá ponúka prémiové okuliare pre rôzne odvetvia od cyklistiky až po motokros. 100% má v ponuke cyklistické okuliare ako pre horských, tak pre cestných cyklistov.

Silverback

Nemecký výrobca zo Stuttgartu je aktuálne jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich globálnych značiek na svete. Zameriava sa na dôsledné spracovanie rámov a špecifický, prepracovaný dizajn.

Sunn

Bicykle tohto francúzskeho prémiového výrobcu s vyše 30 ročnou históriou na trhu patria medzi najviac dopytované značky v Západnej Európe. SUNN si počas svojej doterajšej histórie prešli značným vývojom, ktorý bol spočiatku zameraný na BMX triedu, no od roku 1991 sa naplno venuje aj MTB a Road kategórií, čím patrí medzi najstarších európskych výrobcov.

Alé

Alé je taliansky výrobca prémiového cyklistického oblečenia, určeného predovšetkým pre cestných cyklistov. Pre tých, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu bez kompromisov.

Santa Cruz

Santa Cruz je prémiová značka z rovnomenného mestečka Santa Cruz v Kalifornii. Ako výrobca sa zameriava na výrobu špičkových horských bicyklov, určených predovšetkým na jazdu z kopca a gravity, ale v ponuke Santa Cruz nájdeme aj nádherný cyklokrosový kúsok Stigmata

Kalkhoff

Nemecká značka prémiových, predovšetkým mestských bicyklov, ktorá vyrába bicykle od roku 1919.

Apache

-

Uvex

-

Smith

-

Author

AUTHOR predstavuje už viac ako 20 rokov českú značku pre bicykle, bike príslušenstvo a športové potreby.

Qayron

-

VOXOM

Nemecký výrobca cyklodoplnkov