Značky, ktoré u nás nájdete

Naším cieľom je prinášať vám to najlepšie, čo cyklistický svet ponúka. Prinášame vám vďaka tomu aj značky, ktoré u nás nie sú známe, ale vo svete cyklistiky vzbudzujú rešpekt a dosahujú veľké úspechy. Naše portfólio je zostavené tak, aby si v ňom to svoje našiel každý zákazník - či už výkonnostný cyklista s vysokými ambíciami, alebo víkendový jazdec, ktorý hľadá kvalitný bicykel pre voľnočasové vyžitie. Ak ste u nás nenašli čo hľadáte, napíšte nám, alebo zavolajte. Náš personál vám ochotne poradí. Ak zháňate konkrétny produkt, je pravdepodobné, že vám aj so špecifickou požiadavkou budeme vedieť pomôcť. Neváhajte nás preto kontaktovať.

Devinci

DEVINCI je kanadská manufaktúra z Quebecku, ktorá pôsobí na trhu od roku 1987. Zameriava sa na vlastný vývoj a výrobu hliníkových a karbónových rámov. Ako jeden z mála výrobcov disponuje vlastným laboratóriom, testovacím centrom a výrobnou halou zároveň.

100%

Kalifornská značka, ktorá ponúka prémiové okuliare pre rôzne odvetvia od cyklistiky až po motokros. 100% má v ponuke cyklistické okuliare ako pre horských, tak pre cestných cyklistov.

Silverback

Nemecký výrobca zo Stuttgartu je aktuálne jednou z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich globálnych značiek na svete. Zameriava sa na dôsledné spracovanie rámov a špecifický, prepracovaný dizajn.

Sunn

Bicykle tohto francúzskeho prémiového výrobcu s vyše 30 ročnou históriou na trhu patria medzi najviac dopytované značky v Západnej Európe. SUNN si počas svojej doterajšej histórie prešli značným vývojom, ktorý bol spočiatku zameraný na BMX triedu, no od roku 1991 sa naplno venuje aj MTB a Road kategórií, čím patrí medzi najstarších európskych výrobcov.

Alé

Alé je taliansky výrobca prémiového cyklistického oblečenia, určeného predovšetkým pre cestných cyklistov. Pre tých, ktorí hľadajú najvyššiu kvalitu bez kompromisov.

Santa Cruz

Santa Cruz je prémiová značka z rovnomenného mestečka Santa Cruz v Kalifornii. Ako výrobca sa zameriava na výrobu špičkových horských bicyklov, určených predovšetkým na jazdu z kopca a gravity, ale v ponuke Santa Cruz nájdeme aj nádherný cyklokrosový kúsok Stigmata

Kalkhoff

Nemecká značka prémiových, predovšetkým mestských bicyklov, ktorá vyrába bicykle od roku 1919.

Apache

-

Uvex

-

Smith

-

Author

AUTHOR predstavuje už viac ako 20 rokov českú značku pre bicykle, bike príslušenstvo a športové potreby.

Qayron

-

VOXOM

Nemecký výrobca cyklodoplnkov

Inedor

-

Liberty

Slovenský výrobca s dlhoročnou históriou produkujúci kvalitné moderné bicykle

MAYO

Slovenský výrobca s dlhoročnou tradíciou

MEGAMO

Španielsky Topvýrobca s dlhoročnou históriou a vlastnou prodkuciou bicyklov, ktorá patrí aktuálne medzi najdopytovanejšie na trhoch západnej Európy.

Oakley ®

Oakley® je jedným z najlepších výrobcov okuliarov a športových potrieb na svete. Množstvo inovácií, patentov a nikdy nekončiace pátranie po dokonalosti ich radí k stabilným lídrom trhu. História firmy siaha do roku 1975. Od začiatku svojej existencie firma Oakley® zavrhla priemernosť a išla cestou ideí a inovácií.

Unno

UNNO Bikes pochádza z Barcelony v Španielsku a je poháňaný malým, oddaným tímom vášnivých horských cyklistov. Vedúcim tímu je Cesar Rojo, bývalý pretekár DH svetového pohára, dizajnér motocyklov Mondraker Forward Geometry a nadšenec inžinierov. Cesar posúva hranice v dizajne rámov horských bicyklov a vyrába pravdepodobne tie najinovatívnejšie a najunikátnejšie rámy dostupné verejnosti. Aby sme sa odpútali od konvenčných a bežných celoodpružených bicyklov, UNNO Bikes sú navrhnuté v Barcelone v Španielsku s cieľom vyzerať výrazne a krásne a zároveň poskytovať maximálny zážitok z jazdy.

CeramicSpeed

CeramicSpeed ​​je viac než len ložiská. Je to spoločnosť založená na inováciách a neutíchajúcej túžbe zmeniť svet súťažnej cyklistiky. V priebehu rokov sa rýchlo rozrástla, distribuuje do viac ako 50 krajín so stále sa rozširujúcim tímom jedinečných jednotlivcov v pobočkách v Európe, Ázii a Amerike.