Brašňa na nosič PELLS Loculo

Kód: PE-3PD00014
Neohodnotené
€32,99
Skladom
Model PELLS Loculo je priestranná zadná nosná taška s možnosťou ďalšieho zväčšenia objemu rozopnutím zipsu. Má reflexné povrchy a obsahuje fluo zelený kryt proti dažďu pre lepšiu viditeľnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priestrannú tašku na zadný nosič PELLS Loculo s možnosťou ďalšieho zväčšenia objemu rozopnutím zipsu oceníte na dlhých cestách na bicykli. Model sa ľahko skladá pomocou suchých zipsov, vďaka priloženému popruhu ho možno zložiť zo stojana a pohodlne prenášať a môže sa pochváliť množstvom vreciek na uloženie menších predmetov.

Reflexné povrchy pre lepšiu viditeľnosť a v nepriaznivom počasí vám dobre poslúži pláštenka v žiarivej fluo zelenej farbe.

Rozmery: 35 x 16 x 16
Objem pri maximálnom rozložení: 15 l
Hmotnosť 430 g
Polyester
Farba: čierna

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 430
Materiál: Polyester
Objem: 15
Rok: 2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.