Knog

Knog je austrálska značka, ktorá bola založená v roku 2002 a špecializuje sa na výrobu inovatívneho cyklistického a outdoorového príslušenstva. Značka je známa svojím moderným dizajnom, vysokou kvalitou a technologickými inováciami, ktoré prinášajú nové riešenia pre cyklistov a dobrodruhov. Knog sa rýchlo stal lídrom na trhu vďaka svojim jedinečným a štýlovým produktom, ktoré kombinujú funkčnosť a estetiku.

Produkty Knog sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny výkon a jednoduchosť použitia. Medzi najznámejšie produkty značky patria svetlá, zámky a zvončeky, ktoré sú obľúbené medzi cyklistami pre svoju spoľahlivosť a inovatívne vlastnosti. Knog svetlá sú známe svojou jasnosťou, dlhou výdržou batérie a odolnosťou voči poveternostným podmienkam, čo z nich robí ideálnu voľbu pre nočné jazdy a mestskú cyklistiku.

Knog je priekopníkom v oblasti dizajnu cyklistického príslušenstva. Ich produkty sú charakteristické moderným a minimalistickým dizajnom, ktorý kombinuje praktickosť s estetickou príťažlivosťou. Každý detail je premyslený, aby bol produkt čo najviac užívateľsky prívetivý. Napríklad ich svetlá sú ľahko montovateľné a demontovateľné bez použitia náradia, čo ocenia najmä mestskí cyklisti.

Medzi najpopulárnejšie produkty značky patria svetlá rady Blinder, ktoré poskytujú výnimočnú viditeľnosť a bezpečnosť na cestách, a zámky radu Strongman, ktoré ponúkajú vysokú úroveň ochrany proti krádeži. Knog tiež ponúka širokú škálu zvončekov a ďalších doplnkov, ktoré zvyšujú bezpečnosť a pohodlie cyklistov.

Knog si zakladá na udržateľnosti a ekologických praktikách. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad použitím recyklovateľných materiálov a ekologických výrobných procesov. Okrem toho Knog aktívne podporuje iniciatívy na podporu cyklistiky ako ekologického a zdravého spôsobu dopravy.

Svojim zákazníkom Knog poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a online obchodu. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Knog uznávanou značkou v komunite cyklistov a outdoorových nadšencov.

Ak hľadáte štýlové, spoľahlivé a vysoko kvalitné cyklistické a outdoorové príslušenstvo, Knog je tou správnou voľbou. S Knog si môžete byť istí, že máte po svojom boku partnera, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše cyklistické a dobrodružné ciele s maximálnym komfortom a štýlom.

50 položiek celkom
Predná blikačka KNOG  Blinder Mini Dot
+ ďalšie
PE-K11948
Zvonček KNOG Oi Classic Small
+ ďalšie
PE-K11977
Zvonček KNOG Oi Classic Large
+ ďalšie
PE-K11981
Predné svetlo KNOG PWR Rider 450lm s powerbankou PE-K12057
Predné svetlo KNOG PWR Mountain 2000lm s powerbankou PE-K12060
Zvonček KNOG Oi Lux Small
+ ďalšie
PE-K12127
Zvonček KNOG Oi Lux Black
+ ďalšie
PE-K12130
Predná blikačka KNOG  Plus
+ ďalšie
PE-K12141
Zadná blikačka KNOG Plus
+ ďalšie
PE-K12143
Sada svetiel KNOG Plus Twinpack
+ ďalšie
PE-K12145
Predná blikačka KNOG  Cobber Lil
€42,90
PE-K12186
Zadná blikačka KNOG Cobber Lil
€42,90
PE-K12187
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 5 - 50 položiek celkom