Selle Royal

Selle Royal je prestížna talianska značka, ktorá sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných sediel pre bicykle. Založená v roku 1956, Selle Royal sa stala synonymom pre inováciu, komfort a výkonnosť v oblasti cyklistických sediel. Produkty Selle Royal sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny komfort a podporu pre cyklistov všetkých úrovní, od rekreačných jazdcov po profesionálnych športovcov.

Selle Royal je známa svojimi pokročilými technológiami a neustálym vývojom. Ich sedlá sú vybavené najmodernejšími technológiami, ako sú Royalgel™ a 3D Skingel, ktoré zabezpečujú maximálne pohodlie a tlmenie nárazov počas jazdy. Každý produkt prechádza prísnym testovaním, aby spĺňal najvyššie štandardy kvality a spoľahlivosti.

Medzi najpopulárnejšie produkty značky Selle Royal patria sedlá Classic a Athletic, ktoré sú oceňované pre svoju výnimočnú ergonómiu a pohodlie. Selle Royal tiež ponúka širokú škálu sediel pre rôzne typy bicyklov, vrátane mestských, cestných a horských bicyklov. Každý model je navrhnutý s ohľadom na špecifické potreby cyklistov, aby zabezpečil maximálny výkon a komfort počas jazdy.

Dizajn a estetika sú pre Selle Royal rovnako dôležité ako technické vlastnosti. Ich produkty majú moderný a elegantný vzhľad, ktorý dopĺňa každý bicykel a zaručuje, že sedlá Selle Royal nielen výborne fungujú, ale aj skvele vyzerajú. Spoločnosť kladie veľký dôraz na detaily a precízne spracovanie, čo je viditeľné v každom aspekte ich dizajnu a výroby.

Udržateľnosť a zodpovednosť sú kľúčovými hodnotami Selle Royal. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad prostredníctvom ekologických výrobných procesov a používania recyklovateľných materiálov. Selle Royal podporuje cyklistiku ako ekologický a zdravý spôsob dopravy a prispieva k ochrane životného prostredia.

Ak hľadáte vysoko kvalitné cyklistické sedlá, ktoré kombinujú inovácie, výkon a štýl, Selle Royal je tou správnou voľbou. S Selle Royal máte istotu, že investujete do technológie, ktorá vám umožní dosiahnuť vaše cyklistické ciele a užiť si každý okamih na bicykli na maximum.

10 položiek celkom
Sedlo WAVE čierne
€25
PL-20443
Sedlo FREEWAY FIT Athletic čierne
€39
PL-20464
Sedlo ONDINA Relaxed Unisex hnedé
€30
PL-20472
Sedlo FREEWAY FIT Women čierne
€16
PL-20477
Sedlo FLOAT Athletic čierne
€41
PL-20501
Sedlo FLOAT Moderate čierne
€41
PL-20502
Sedlo AVENUE Athletic čierne
€34
PL-20505
Sedlo AVENUE Relaxed čierne
€34
PL-20506
Sedlo AVENUE Moderate
€40
PL-20507
Sedlo BEN detské
€16,90
PL-20508

Stránka 1 z 1 - 10 položiek celkom