Thule

Thule je švédska značka, ktorá bola založená v roku 1942 a špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitného outdoorového a prepravného vybavenia. Značka je známa svojimi inovatívnymi riešeniami pre prepravu športového vybavenia, batožiny a ďalších nákladov, čo z nej robí ideálnu voľbu pre aktívnych ľudí a rodiny po celom svete. Thule sa rýchlo etablovala ako líder na trhu vďaka svojmu dôrazu na kvalitu, bezpečnosť a funkčnosť.

Produkty Thule sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálny výkon a jednoduchosť použitia. Medzi najznámejšie produkty značky patria strešné nosiče, nosiče bicyklov, strešné boxy a detské prívesy, ktoré sú obľúbené medzi cyklistami, outdoorovými nadšencami a rodinami pre svoju spoľahlivosť a inovatívne vlastnosti. Thule strešné nosiče sú známe svojou odolnosťou, aerodynamikou a jednoduchou montážou, čo z nich robí ideálnu voľbu pre prepravu bicyklov, kajakov, lyží a ďalšieho športového vybavenia.

Thule je priekopníkom v oblasti dizajnu a technológie prepravného vybavenia. Ich produkty sú charakteristické moderným a funkčným dizajnom, ktorý kombinuje praktickosť s estetickou príťažlivosťou. Každý detail je premyslený, aby bol produkt čo najviac užívateľsky prívetivý a bezpečný. Napríklad ich nosiče bicyklov sú vybavené patentovanými technológiami, ktoré zabezpečujú stabilitu a ochranu bicyklov počas prepravy.

Medzi najpopulárnejšie produkty značky patria strešné boxy rady Motion XT, ktoré poskytujú veľký úložný priestor a aerodynamický dizajn, a nosiče bicyklov rady ProRide, ktoré ponúkajú jednoduchú montáž a bezpečné upevnenie bicyklov. Thule tiež ponúka širokú škálu detských prívesov, batohov a tašiek, ktoré zvyšujú komfort a pohodlie pri cestovaní a outdoorových aktivitách.

Thule si zakladá na udržateľnosti a ekologických praktikách. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad použitím recyklovateľných materiálov a ekologických výrobných procesov. Okrem toho Thule aktívne podporuje iniciatívy na ochranu prírody a propagáciu outdoorových aktivít ako udržateľného a zdravého životného štýlu.

Svojim zákazníkom Thule poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a online obchodu. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Thule uznávanou značkou v komunite outdoorových a športových nadšencov.

Ak hľadáte štýlové, spoľahlivé a vysoko kvalitné prepravné vybavenie a outdoorové doplnky, Thule je tou správnou voľbou. S Thule si môžete byť istí, že máte po svojom boku partnera, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše cestovateľské a športové ciele s maximálnym komfortom a štýlom.

52 položiek celkom
Sedačka detská RIDE ALONG 2 tmavo šedá
€169,96
PL-100206
Sedačka detská RIDE ALONG 2 svetlo šedá
€169,96
PL-100207
Sedačka detská RIDE ALONG 2 neon žltá
€169,96
PL-100208
Sedačka detská RIDE ALONG LITE 2 tmavo šedá PL-100209
Sedačka detská RIDE ALONG LITE 2 svetlo šedá PL-100210
Sedačka detská RIDE ALONG LITE 2 neon žltá PL-100211
Sedačka detská YEPP 2 MINI predná čierna PL-12021101
Sedačka detská YEPP 2 MINI predná Majolica blue PL-12021102
Sedačka detská YEPP 2 MINI predná Aegean blue PL-12021103
Sedačka detská YEPP 2 MINI predná Fennel tan PL-12021104
Sedačka detská YEPP 2 MINI predná Aljaška PL-12021106
Sedačka detská YEPP 2 MAXI zadná Čierna
€159,95
PL-12021301
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 5 - 52 položiek celkom