Brašňa na rám PELLS Papilio

Kód: PE-3PD00008
Neohodnotené
€16,99
Skladom
PELLS Papilio je praktická rámová taška s odnímateľným puzdrom na telefón, ktoré môžete používať bez toho, aby ste ho museli z tašky vybrať, a bočnými vreckami na drobnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Papilio je rámová taška s odnímateľným puzdrom na telefón a bočnými vreckami na drobnosti. Vrchná omotávka umožňuje ovládať telefón bez toho, aby ste ho museli vybrať z puzdra, a puzdro obsahuje aj priechodku na kábel slúchadiel. Vhodné pre telefóny s
uhlopriečkou do 7".

Inštalácia je jednoduchá vďaka suchým zipsom a vodoodolná úprava udrží vaše veci v suchu aj v daždi. Reflexné logá na bokoch tašky pomáhajú vašej viditeľnosti.

 

Rozmery:
18 x 3 x 11 (jedno vrecko)
Objem: 2x 0,5 l
Hmotnosť: 240 g
Polyester + TPU
Barva: čierna

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 240
Materiál: Polyester + TPU
Objem: 1
Rok: 2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.