Brašňa na riadidlá PELLS Rostro

Kód: PE-3PD00011
Neohodnotené
€24,49
Skladom
Priestranná taška na riadidlá z vodeodolného materiálu s priehľadným vreckom na hornom veku na telefón a odolnou hliníkovou fóliou vo vnútri na udržanie teplého občerstvenia a nápojov? To je PELLS Rostro.

Detailné informácie

Podrobný popis

Priestranná taška na riadidlá PELLS Rostro je vyrobená z vodeodolného materiálu a v hornom veku má priehľadné vrecko na telefón alebo mapu.
Jednoduchá montáž sa vykonáva pomocou suchých zipsov, pričom výhodou je možnosť tašku odpojiť a prenášať vďaka priloženému ramennému
popruhu. Model obsahuje reflexné plochy na prednej strane pre lepšiu viditeľnosť a odolnú alufóliu na vnútorných stenách tašky, ktorá pomáha
udržať občerstvenie a nápoje teplé.

 

Rozmery: 23 x 18 x 12
Objem: 4,2 l
Hmotnosť: 350 g
Polyester, PVC
Farba: čierna

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 350
Materiál: Polyester + PVC
Objem: 4,2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.