Čiapka NORCO Pom Pom Togue Green/Black

Kód: PE-497450-01
Neohodnotené
€27,90
Skladom
Na zimné prechádzky, beh, dochádzanie do práce a iné outdoorové aktivity budete potrebovať kvalitnú štýlovú čiapku Pom Pom z hrejivého materiálu od špičkovej značky NORCO.

Detailné informácie

Podrobný popis

NORCO Pom Pom je univerzálna štýlová čiapka s veľkým logom svetoznámej špičkovej značky a jedinečným dizajnom do zimného počasia. Nezmestí sa pod cyklistickú prilbu, ale môžete ju používať pri športových aj nešportových aktivitách. Zamilujete si ju pre jej hrejivý materiál, ktorý chráni vaše uši pred chladom, a navyše je pohodlná a mäkká. Doprajte si pohodlie a prvotriednu kvalitu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Norco je renomovaná kanadská značka bicyklov, ktorá bola založená v roku 1964 Bertem Lewisom. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných horských, cestných a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a výkonnosť. Norco je známa svojím záväzkom k detailu a neustálym úsilím prinášať na trh nové a vylepšené modely.

Norco je známa pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Spoločnosť investuje značné prostriedky do výskumu a vývoja, aby prinášala najnovšie technické inovácie a zlepšovala jazdné vlastnosti svojich produktov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Sight, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju všestrannosť a schopnosť zvládať rôzne terény. Norco ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Norco kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celom svete.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Norco jednou z najuznávanejších značiek bicyklov na globálnom trhu.