Fľaša PELLS Vepo 800 ml Green Fade/Clear

Kód: PE-3PL0558
Neohodnotené
€5,69
Skladom
800 ml cyklistická fľaša s uzamykateľným ventilom na bezpečnú prepravu. Ide o model PELLS Vepo, ktorý je vyrobený z ľahkého, 100 % recyklovateľného materiálu bez škodlivého BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Vepo je praktická, ergonomicky tvarovaná univerzálna fľaša s objemom 800 ml a uzamykateľným ventilom na bezpečnú prepravu. Vďaka výrobe z ľahkého materiálu je
praktický a šetrný k životnému prostrediu. Fľaša je totiž 100 % recyklovateľná bez škodlivého BPA a jej údržba je rýchla a jednoduchá. Môžete ho umývať v umývačke
riadu.

 

Technický popis:

Objem: 800 ml
Ergonomický tvar
Zatvárateľný ventil
100% recyklovateľný
Vhodné do umývačky riadu
Bez obsahu BPA
Vyrobené v EÚ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.