Fľaša PELLS X-Race2 1 l Silver

Kód: PE-3PL0565
Neohodnotené
€6,09
Skladom
PELLS X-Race je praktická, dizajnovo osvedčená a dostatočne veľká cyklistická fľaša s objemom 1 liter.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cyklistická fľaša PELLS X-Race je dostatočne veľká vďaka svojmu objemu 1 liter a so širokým hrdlom na jednoduché plnenie a umývanie je zároveň praktickou fľašou. Má klasický osvedčený
dizajn a jeho uzáver so závitom a silikónovým tesnením zaručuje, že tekutina zostane na svojom mieste za každých podmienok.

Farba: strieborná
Strieborný uzáver so silikónovým tesnením
Široké hrdlo na jednoduché plnenie a oplachovanie
Osvedčený dizajn

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.