Fľaša PELLS X-Race2 700 ml Fluo Yellow

Kód: PE-3PL0563
Neohodnotené
€5,69
Skladom
PELLS X-Race2 je praktická, dizajnovo osvedčená a dostatočne veľká cyklistická fľaša s objemom 0,7 litra.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cyklistická fľaša PELLS X-Race je dostatočne veľká vďaka objemu 700 ml a so širokým hrdlom na jednoduché plnenie a umývanie je zároveň praktickou fľašou. Má klasický, osvedčený
dizajn a jeho uzáver so závitom a silikónovým tesnením zaručuje, že tekutina zostane vždy na svojom mieste, bez ohľadu na podmienky.

Objem: 700 ml
Závit so silikónovým tesnením
Široké hrdlo na jednoduché plnenie a oplachovanie
Osvedčený dizajn

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.