Kazeta Chorus 11s 11-27z

Kód: CA-CS14-CH117
Neohodnotené
€202,27
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Kazeta Chorus 11s, pastorky zo špeciálnej ocele s niklovochrómovou vrstvou, ktorá zabezpečuje ichvysoká odolnosť a plynulé radenie.
Horných 6 pastorkov je namontovaných2 duralové puzdrá s novým tvarom, ktorý zvyšuje tuhosť. Nový tvar rampy jednotlivých zubov pastorka prispieva k hladšiemu a tichšiemu radeniu. Kazeta obsahuje ajľahká duralová poistná matica.

Kazety sa ponúkajú v týchto konfiguráciách: 11-23, 11-25, 11-27, 11-29, 12-25, 12-27 a 12-29.Všetky kazety 11s sú navzájom kompatibilné medzi sadami 11s.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: na dosiahnutie bezchybného radenia je potrebné dodržiavať predpísaný uťahovací moment poistnej matice kazety (pozri hodnotu uvedenú na poistnej matici kazety). Ak sa použije vyšší uťahovací moment, dištančné podložky kazety sa čiastočne zdeformujú. Táto deformácia spôsobuje zmenu vzdialenosti medzi pastorky, čo má následne negatívny vplyv na činnosť systému radenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Kazety a pastorky na bicykel
Hmotnosť: 283 g
Materiál: Alu poistná matica, 2x Alu trojitá objímka pastorka, oceľové pastorky
Zložky: 11, 12, 13, 14, 15, (17-19-21), (23-25-27)
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Campagnolo je ikonická talianska značka, ktorá sa zrodila v roku 1933 z vášne k cyklistike a inováciám. Založená Tulliem Campagnolom, táto spoločnosť sa stala synonymom pre špičkové komponenty a nekompromisnú kvalitu, ktorá už desaťročia definuje svet profesionálnej aj amatérskej cyklistiky.

S hlbokými koreňmi v Taliansku, krajine cyklistických legiend, Campagnolo neustále posúva hranice technológie. Od ich legendárnych prehadzovačiek po moderné karbónové kolesá, každý produkt je výsledkom kombinácie tradičného remeselného spracovania a najnovších inovácií. Campagnolo je známa svojou precíznosťou a nekompromisným prístupom k detailom, čo zaručuje, že každý komponent funguje s absolútnou presnosťou.

Medzi najikonickejšie produkty značky patria sady skupín Super Record, Record a Chorus, ktoré sú obľúbené medzi profesionálnymi cyklistami pre svoju ľahkosť, odolnosť a plynulý chod. Karbónové kolesá Bora Ultra sú ďalším príkladom ich záväzku k excelentnosti, poskytujúc bezkonkurenčný výkon a aerodynamiku.

Campagnolo tiež kladie veľký dôraz na estetiku. Každý komponent je navrhnutý tak, aby nielen fungoval perfektne, ale aj vyzeral elegantne. Tento záväzok k dizajnu a funkčnosti robí z Campagnola voľbu číslo jedna pre tých, ktorí chcú premeniť svoje bicykle na umelecké diela.

Okrem technických inovácií a krásy Campagnolo tiež venuje pozornosť udržateľnosti. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom globálnej siete autorizovaných predajcov a servisných stredísk.

Campagnolo je viac než len značka. Je to dedičstvo, ktoré žije v každom kilometri, ktorý prejdete, v každom stúpaní, ktoré zdoláte, a v každom momente, keď cítite, že váš bicykel je dokonalý. S Campagnolo máte istotu, že jazdíte na tom najlepšom, čo svet cyklistiky ponúka.