Kazeta Chorus 11s 11-29z

Kód: CA-CS15-CH119
Neohodnotené
€202,27
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Kazeta Chorus 11s, pastorky zo špeciálnej ocele s niklovochrómovou vrstvou, ktorá zabezpečuje ichvysoká odolnosť a plynulé radenie.
Horných 6 pastorkov je namontovaných2 duralové puzdrá s novým tvarom na zvýšenie tuhosti. Nový tvar rampy jednotlivých zubov pastorka prispieva k hladšiemu a tichšiemu radeniu. Kazeta obsahuje ajľahká duralová poistná matica.

Kazety sa ponúkajú v týchto konfiguráciách: 11-23, 11-25, 11-27, 11-29, 12-25, 12-27 a 12-29.Všetky kazety 11s sú navzájom kompatibilné medzi sadami 11s.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: na dosiahnutie bezchybného radenia je potrebné dodržiavať predpísaný uťahovací moment poistnej matice kazety (pozri hodnotu uvedenú na poistnej matici kazety). Pri použití vyššieho uťahovacieho momentu dôjde k čiastočnej deformácii dištančných podložiek kazety. Táto deformácia spôsobuje zmenu vzdialenosti medzi pastorky, čo má následne negatívny vplyv na činnosť systému radenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Kazety a pastorky na bicykel
Hmotnosť: 283 g
Materiál: Alu poistná matica, 2x Alu trojitá objímka pastorka, oceľové pastorky
Zložky: 11, 12, 13, 14, 15, (17-19-21), (23-26-29)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Campagnolo je ikonická talianska značka, ktorá sa zrodila v roku 1933 z vášne k cyklistike a inováciám. Založená Tulliem Campagnolom, táto spoločnosť sa stala synonymom pre špičkové komponenty a nekompromisnú kvalitu, ktorá už desaťročia definuje svet profesionálnej aj amatérskej cyklistiky.

S hlbokými koreňmi v Taliansku, krajine cyklistických legiend, Campagnolo neustále posúva hranice technológie. Od ich legendárnych prehadzovačiek po moderné karbónové kolesá, každý produkt je výsledkom kombinácie tradičného remeselného spracovania a najnovších inovácií. Campagnolo je známa svojou precíznosťou a nekompromisným prístupom k detailom, čo zaručuje, že každý komponent funguje s absolútnou presnosťou.

Medzi najikonickejšie produkty značky patria sady skupín Super Record, Record a Chorus, ktoré sú obľúbené medzi profesionálnymi cyklistami pre svoju ľahkosť, odolnosť a plynulý chod. Karbónové kolesá Bora Ultra sú ďalším príkladom ich záväzku k excelentnosti, poskytujúc bezkonkurenčný výkon a aerodynamiku.

Campagnolo tiež kladie veľký dôraz na estetiku. Každý komponent je navrhnutý tak, aby nielen fungoval perfektne, ale aj vyzeral elegantne. Tento záväzok k dizajnu a funkčnosti robí z Campagnola voľbu číslo jedna pre tých, ktorí chcú premeniť svoje bicykle na umelecké diela.

Okrem technických inovácií a krásy Campagnolo tiež venuje pozornosť udržateľnosti. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom globálnej siete autorizovaných predajcov a servisných stredísk.

Campagnolo je viac než len značka. Je to dedičstvo, ktoré žije v každom kilometri, ktorý prejdete, v každom stúpaní, ktoré zdoláte, a v každom momente, keď cítite, že váš bicykel je dokonalý. S Campagnolo máte istotu, že jazdíte na tom najlepšom, čo svet cyklistiky ponúka.