Kazeta SUPER Record 12s 11-34z

Kód: CA-CS20-SR1214
Neohodnotené
€383,95
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

PRÍPADSuper Record™ 12x2 pozostáva z 12 oceľových pastorkov.  Šesť veľkých pastorkov je rozdelených do dvoch trojíc, pričom každá z nich jecNC frézovanie z jedného kusu materiálu. Preto nehrozí uvoľnenie jednotlivých pastorkov v spojovacích čapoch. Tieto pastorky majú na vnútornej strane špeciálne nábehové zuby, ktoré prispievajú k plynulejšiemu a rýchlejšiemu radeniu. Oba trojité pastorky sú ošetrené špeciálnym povlakom charakteristickej zlatej farby (odlišným od povlaku jednotlivých pastorkov), ktorý predlžuje životnosť týchto kaziet.
Zvyšných 6 menších ozubených koliesok je ošetrenýchChrómovaný nikel čo zabezpečuje ichvysoká odolnosť a plynulé radenie.
Nový tvar rampy jednotlivých zubov pastorka prispieva k hladšiemu a tichšiemu radeniu. Kazeta obsahuje ajľahká duralová poistná matica. V porovnaní so systémom 11s sa šírka jednotlivých pastorkov zmenšila z 1,6 mm na 1,45 mm. Šírka rozperných koliesok sa upravila z 2,2/2,3 mm na 2,05 mm. Rozpery sú teraz vyrobené z duralu.
Spoločnosť Campagnolo použila pri nových kazetách 12s novú technológiu sSystém proti uviaznutiu reťaze. Ide o špeciálne zuby na vonkajšej strane najväčšieho pastorka. Tieto špeciálne zubyzabrániť uviaznutiu reťaze medzi pastorkom a zadným reťazovým kolesom (ak sa reťaz omylom dostane za najväčší pastorky, nezasekne sa, ale reťaz sa po preradení späť na menšie pastorky vráti na kazetu).

Kazety sa ponúkajú v týchto konfiguráciách:
11-29
11-32
11-34 (kazeta 11-34 sa môže používať len s 12s prehadzovačkami, ktorých sériové číslo začína na kódRD20).

Kompatibilita so zapletenými kolesami: kazety 12s sú kompatibilné so všetkými kolesami/nábojmi Campagnolo, ktoré sú určené pre kazety 9s/10s a 11s.

Použité materiály: oceľ, dural
Hmotnosť: 266 g (pre kombináciu 11-29)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: na dosiahnutie bezchybného radenia je potrebné dodržať predpísaný uťahovací moment poistnej matice kazety (pozri hodnotu uvedenú na poistnej matici kazety: 40 Nm).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: