Kazeta Veloce 9s 13-26z

Kód: CA-CS01-EC0936
Neohodnotené
€51,46
Vypredané
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Kazeta Veloce 9s sa skladá z jednotlivých pastorkov so systémomUltra Drive pre dokonalé radenie. Pre vysokú odolnosť je povrch každého pastorka ošetrenýpozinkovaním. Kazeta sa dodáva s oceľovou poistnou maticou.

Vozidlá Veloce 9 sa ponúkajú v týchto konfiguráciách: 12-23, 13-26 a 12-28 (MICHE).Všetky kazety 9s sú navzájom kompatibilné medzi jednotlivými sadami 9s.

Dodatočné parametre

Kategória: Kazety a pastorky na bicykel
Hmotnosť: 297 g (pre kombináciu 12-23)
Materiál: Oceľová poistná matica, oceľové pastorky
Zložky: 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21, 23, 26
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Campagnolo je ikonická talianska značka, ktorá sa zrodila v roku 1933 z vášne k cyklistike a inováciám. Založená Tulliem Campagnolom, táto spoločnosť sa stala synonymom pre špičkové komponenty a nekompromisnú kvalitu, ktorá už desaťročia definuje svet profesionálnej aj amatérskej cyklistiky.

S hlbokými koreňmi v Taliansku, krajine cyklistických legiend, Campagnolo neustále posúva hranice technológie. Od ich legendárnych prehadzovačiek po moderné karbónové kolesá, každý produkt je výsledkom kombinácie tradičného remeselného spracovania a najnovších inovácií. Campagnolo je známa svojou precíznosťou a nekompromisným prístupom k detailom, čo zaručuje, že každý komponent funguje s absolútnou presnosťou.

Medzi najikonickejšie produkty značky patria sady skupín Super Record, Record a Chorus, ktoré sú obľúbené medzi profesionálnymi cyklistami pre svoju ľahkosť, odolnosť a plynulý chod. Karbónové kolesá Bora Ultra sú ďalším príkladom ich záväzku k excelentnosti, poskytujúc bezkonkurenčný výkon a aerodynamiku.

Campagnolo tiež kladie veľký dôraz na estetiku. Každý komponent je navrhnutý tak, aby nielen fungoval perfektne, ale aj vyzeral elegantne. Tento záväzok k dizajnu a funkčnosti robí z Campagnola voľbu číslo jedna pre tých, ktorí chcú premeniť svoje bicykle na umelecké diela.

Okrem technických inovácií a krásy Campagnolo tiež venuje pozornosť udržateľnosti. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom globálnej siete autorizovaných predajcov a servisných stredísk.

Campagnolo je viac než len značka. Je to dedičstvo, ktoré žije v každom kilometri, ktorý prejdete, v každom stúpaní, ktoré zdoláte, a v každom momente, keď cítite, že váš bicykel je dokonalý. S Campagnolo máte istotu, že jazdíte na tom najlepšom, čo svet cyklistiky ponúka.