Kolesá LEVANTE CARBON C25 DB, model 2024, N3W, VÝPREDAJOVÁ CENA

Kód: CA-WC400AAP8A110
Neohodnotené
€1 487,52
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Campagnolo LEVANTE, bicykle na terénne dobrodružstvo a pretekárske použitie.

2 generácie štrkových pletených kolies pre kotúčové brzdy: Campagnolo LEVANTE CARBON DB 2WF.

Prvá generácia bola predstavená v roku 2021 a bola veľmi úspešná!V januári 2024 začala spoločnosť Campagnolo ponúkať 2. generáciu tohto modelu len s niekoľkými zmenami, najmä v ráfiku, ktorý má teraz rovnakú výrobnú technológiu a materiál ako špičkové modely Hyperon Ultra DB a Bora Ultra WTO DB.

Kolesá Levante sú najlepším modelom karbónových kolies Campagnolo špeciálne navrhnutých na šotolinu.LEVANTE CARBON DB 2WF sú prvé zapletené kolesá, ktoré vyvinula spoločnosť Campagnolovýlučne pre štrk.Opletené kolesá LEVANTE CARBON DB 2WF patrí do skupiny komponentov Campagnolo s označením C-LUX (Campagnolo Luxury Finish). 

Kolesá sa vyrábajú technológiou označovanou akoH.U.L.C. (Hand Made Ultra-Light Carbon), ktorá ťaží z desaťročí skúseností s výrobou najlepších pletených kolies. Patentovaná zmes uhlíkových vlákien a špeciálnej živice umožnila vyrobiť pár kolies s neuveriteľnou hmotnosťou 1 485 g/pár bez toho, aby sa znížila tuhosť alebo pevnosť. Vďaka vnútornej šírke ráfika (25 mm) sú tieto kolesá schopné pojať širšie pneumatiky, ktoré ponúkajú väčší komfort.

KolesáLEVANTE CARBON DB 2WF je možné namontovaťplášť s minimálnou šírkou 38 mm a maximálnou šírkou 76 mm. Vďaka technológii2WF (2-cestné uloženie) spoločnosť Campagnolo zaručuje plnú kompatibilitu so štandardnými plášťami aj bezdušovými pneumatikami. Nová technológiaMiniháčik bezpečne fixuje plášť v obrube s maximálnou plochou plášťa mimo obruby, čo umožňuje optimálny kontakt plášťa s povrchom. Použitie patentovanej technológieMoMag zasa zabezpečuje, že v ráfiku nie sú žiadne otvory pod dušou, čo sa prejavuje v ich nižšej hmotnosti (ráfik nepotrebuje používať lištu pod dušou, ani utesňovať otvory na vkladanie niplov), väčšej tuhosti a tiež možnosti používania bezdušových plášťov. Údržba a čistenie pneumatík pri ich výmene nikdy neboli jednoduchšie.

Ďalšou novinkou sú excentrické ráfiky vyrobenévyrobené z jednosmerného vysokomodulového uhlíkového vlákna s jednotným profilom pre predné a zadné koleso: výška ráfika30 mm. Disky kolies nie sú nijako zafarbené, čo len zdôrazňuje ich karbónový vzhľad a najvyššiu kvalitu spracovania spolu s použitím prémiových materiálov a technológií.

Karbónové ráfiky dopĺňajú úplne nové hliníkové náboje s nastaviteľným systémom ložísk, ktoré sú veľmi ľahké a vysoko výkonné. Táto možnosť ponúka nižší valivý odpor a umožňuje jednoduché nastavenie ložísk, čím sa znižuje akákoľvek vôľa medzi guľôčkovými ložiskami a ich kužeľmi, čím vzniká mimoriadne funkčný systém s dlhou životnosťou. Pre náboje koliesLEVANTE CARBON DB je možné zakúpiť aj súpravu na konverziu na ložiskový systém USB alebo CULT.

Opletené kolesáLEVANTE CARBON DB sú kompletne zostavené ručne špecializovanými technikmi spoločnosti Campagnolo a ich výkon je 100% kontrolovaný elektronickými prístrojmi. Tento proces zaručuje maximálny výkon a spoľahlivosť.

Ponúkané verzie: Campagnolo N3W™, Shimano HG™, Sram Splined™, Sram XDR™. Kolesá sa dodávajú s maticami Campagnolo N3W. Ak požadujete inú maticu, uveďte to pri objednávke. Matice HG a XDR sú za príplatok.
Kompatibilita: Campagnolo 13s, Shimano HG 9s/10s/11s, Sram Splined 10s/11s, Sram XDR 12s
POZOR:
pre použitie kaziet Campagnolo 11s/12s musia byť kolesá vybavené adaptérom AC21-N3W, ktorýnie je súčasťou balenia zapletených kolies.
Povolené rozmery búnd:
minimálna veľkosť plášťa: 32 x 622 maximálna veľkosť plášťa: 76 x 622

Zapletené kolesá Campagnolo ponúkajú vždy najnovšie technológie.Nižšie nájdete zoznam tých, ktoré sa používajú v modeloch LEVANTE CARBON DB 2WF.

FULL CARBON RIM 30,6 mm - s plášťom ráfik široký 30,6 mm ponúka vysokú úroveň pohodlia spolu s extrémne vysokou tuhosťou a schopnosťou kolies rýchlo reagovať na zmeny tempa. Okrem toho poskytuje zvýšenú pevnosť potrebnú na jazdu v teréne.
ASYMETRICKÝ OKRAJ -
excentrický ráfik pre dokonalé vyváženie kolesa
EXKLUZÍVNA LASEROVÁ GRAFIKA RÁFIKA
- matný, laserom tvarovaný nápis na lesklom karbónovom ráfiku UD dodáva kolesám luxusný vzhľadH.U.L.C. - technológia ručnej výroby karbónového ráfika s použitím UD uhlíkových vlákien
MINI-HOOK - špeciálna geometria časti ráfika, ktorá zaisťuje bezpečné uchytenie akejkoľvek pneumatiky v ráfiku a zároveň "neuberá" rozmer pneumatiky.
DYNAMICKÁ ROVNOVÁHA
- vyváženie ráfika, ktoré kompenzuje jehonerovnováha spôsobené otvorením ventilu
2WF
- kolesá umožňujú použitie štandardných aj bezdušových pneumatík
MOMAG
- Eliminuje potrebu pásky na plášťové kolesá (povrch ráfika pod dušou je úplne hladký s jediným otvorom pre ventil)
SYSTÉM PROTI ROTÁCII ŠPICOV - zabezpečuje drôt v optimálnej aerodynamickej polohe
SAMOZAMYKACIE VLOŽKY - vďaka
"Samočinná" poloha vsuviek umožňuje vycentrovanie na príslušné predpätie bez potreby ďalšieho centrovania
VONKAJŠIE BRADAVKY -umožňuje výmenu lanka bez demontáže pneumatiky a bez potreby špeciálneho náradia.
DRSC (SMEROVÉ SPOJENIE RÁFIKOV A LÚČOV) - jedinečná technológia na zabezpečenie správneho uloženia drôtu v náboji/obrube. Umožňuje správne vycentrovanie s rovnakým predpätím lúča po celom obvode kolesa
DB PRIAME ŤAHANIE ŠPICOV
- Dvojito zosilnené (2 mm / 1,6 mm) drôty z nehrdzavejúcej ocele s kolmým uložením hlavy drôtu dodávajú kolesám vysokú odolnosť/pevnosť a umožňujú účinný prenos sily.
HLINÍKOVÉ TELO NÁBOJA
- Duralové telesá nábojov kolies zvyšujú torznú tuhosť a znižujú hmotnosť nábojov na najnižšiu možnú úroveň
HLINÍKOVÁ NÁSADA - duralnadrozmerné rozmery náboje zvyšujú torznú tuhosť kolies a znižujú hmotnosť nábojov na najnižšiu možnú úroveň
OCEĽOVÉ GUĽÔČKOVÉ LOŽISKÁ - špeciálne oceľové guľôčkové ložisko ponúka hladký chod a vysokú odolnosť
LOŽISKÁ POHÁROV A KUŽEĽOV
- Guľôčkové ložiská v spojení s kuželíkovými ložiskami ponúkajú jednoduchú údržbu, ešte jednoduchšie nastavenie a dlhú životnosť

HMOTNOSTNÝ LIMIT: 120 kg (cyklista + bicykel + vybavenie) Náboje bicyklov sú pripravené na montážDisky AFS. Pomocou UT-BB130 utiahnite poistnú maticu brzdového kotúča. Predný náboj je vybavený dutou osou HH 12 s dĺžkou 100 mm. Zadný náboj je vybavený dutou osou HH 12 s dĺžkou 142 mm.

TECH INFO: na vycentrovanie kolies je potrebný strediaci kľúč s priemerom 3,9 mm a prípravok proti otáčaniu na upevnenie drôtu s označením T-25.
Hodnoty pre predpätie spojky nájdete vTU.

KOMPATIBILNÉ MATICE: tento model zapletených kolies je vybavený maticou typuN3W. V základnej verzii sú kolesá dodávané s maticou N3W CAMPAGNOLO (pre kazety Campagnolo 11s, 12s a 13s). Kolesá je však možné zakúpiť aj s maticou N3W SHIMANO (pre kazety Shimano HG 10s, 11s a 12s) a s maticou N3W XDR (pre kazety Sram 12s)

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Tieto kolesá Campagnolo sú špeciálne navrhnuté a vyrobené pre GRAVEL kolesá na asfaltové, lesné alebo štrkové cesty. Akékoľvek iné "terénne použitie" je zakázané (MTB, enduro alebo iné terénne disciplíny zahŕňajúce skoky alebo veľmi nerovné povrchy s vyčnievajúcimi alebo zubatými kameňmi). Ak sa bicykle používajú na iné účely, než na ktoré sú určené, môže dôjsť k ich poškodeniu, čo môže mať za následok nehodu, fyzické zranenie a prípadne aj smrť.

Dodatočné parametre

Kategória: Vypletené kolesá na bicykel
Hmotnosť páru kolies: 1485 g
Kompatibilita: Campagnolo 13s, Campagnolo 11s/12s (nutné zakúpiť adaptér), Shimano HG 9s/10s/11s, Sram Splined 10s/11s, Sram XDR 12s. Upozornen
Ložiskový materiál: oceľ
Materiál drôtu: nehrdzavejúca oceľ
Materiál nábojov: dural
Materiál ráfika: uhlík
Maximálna nosnosť zapletených kolies: 120 kg (jazdec + bicykel + príslušenstvo)
Minimálna/maximálna šírka pneumatiky: 38 mm / 76 mm
Počet drôtov predného kolesa: 24 (12/12)
Počet vodičov zadného kolesa: 24 (12/12)
Šírka ráfika: 25 mm (vnútorný), 30,6 mm (vonkajší)
Typ káblov: okrúhle, dvojito vystužené s kolmou hlavou
Typ ložiska: vence
Typ matice: Campagnolo N3W™, Shimano HG™, Sram XDR™
Výška predného ráfika: 30 mm
Výška zadného ráfika: 30 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: