Korby Centaur UT Alu Black, 172,5mm 52-36, CENA ČERVENÁ

Kód: CA-FC18-CE262
Neohodnotené
€191,95
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

CLIKY Centaur™ 11s majú veľmi podobný tvar ako rukoväte vyšších súprav Super Record, Record, Chorus a Potenza. Rozdiel je najmä v použitých materiáloch, pričom Centaur používa duralové výlisky pre pravú a ľavú kľuku. Prehadzovačky (ktoré sú CNC opracované z kovaného duralu) sú priskrutkované priamo do kľukoviek, čo uľahčuje ich montáž a demontáž.Táto integrovaná montáž snímačov umožňuje namontovať všetky vyrábané kombinácie snímačov na jeden typ rukoväteza predpokladu, že rozdiel medzi oboma meničmi je maximálne 16 zubov. Prevody sú do kľukoviek dotiahnuté ľahkými duralovými skrutkami. Kľuky sa ponúkajú v dĺžkach 170/172,5/175 mm a v kombináciách prevodov 52-36 a 50-34.
Na kliknite na Centaur™ 11s stredové nápravy typuUltra Torque to znamená, že v každej rukoväti je vložená poloos, ktorá je v strede spojená jednou skrutkou. Tento typ spojenia poloosí (tzv. hirth spojenie) je jednoznačne jedným z najspoľahlivejších na trhu. Ďalšou obrovskou výhodou je jeho mimoriadne jednoduchá montáž/demontáž, na ktorú stačí jeden imbusový kľúč.

Všetky kľuky Campagnolo Ultra-Torque sa dodávajú s dvoma priemyselnými ložiskami. Každé z ložísk je nalisované na jednu z poloosí.

Odporúčanie: na montáž držadiel do rámu je potrebné vybrať vhodné stredové zásobníky alebo adaptéry systému PRESS-FIT, ktoré zodpovedajú špecifikácii rámu, na ktorý sa budú montovať. Nájdete ich kompletný sortimenttu.

Varovanie: rukoväte sú k dispozícii len vmontážna verzia t. j. nedodávajú sa v papierovej škatuli.

Dodatočné parametre

Kategória: Kľuky na bicykel
Hmotnosť: 875 g
Kompatibilita: 11s/10s/9s
Kompatibilita s konvertormi: 53-39 / 52-36 / 50-34 (Centaur 11s, Potenza 11s, Chorus 11s, Record 11s, Super Record 11s)
Ložiskový materiál: Cr-Mo
Materiál: dural/oceľ
Maximálny počet zubov: 56
Typ: Ultra-Torque
Typ ložiska: priemyselné

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: