MOUSTACHE J.ON Nexus Black
Kód: PE-JON33PNS0N00Podrobný popis
Elektrobicykel MOUSTACHE J.ON je mestský model, ktorý spája výkon s maximálnym pohodlím a elegantným dizajnom. Je vybavený motorom Bosch Performance Line s krútiacim momentom 75 Nm a batériou Bosch PowerTube 625 Wh, ktorá zaisťuje dlhý dojazd – ideálny na každodenné dochádzanie aj dlhšie výlety. Na sledovanie údajov o jazde slúži farebný displej Bosch Kiox 300, ktorý ponúka prehľadné rozhranie.
Komfort pri jazde zabezpečuje vidlica SR Suntour Mobie 25, tlmič Moustache Magic Grip Control a nastaviteľná sedlovka, vďaka čomu si bicykel hravo poradí aj s nerovnými cestami. Spoľahlivý a bezpečný brzdný výkon zaručuje brzdový systém Magura MTA2.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Mestské elektrobicykle |
|---|---|
| EAN: | 3701600120828 |
| Batéria: | Bosch PowerTube 625Wh vertical Smart System |
| Brzdy: | Magura MTA2 |
| Displej: | Bosch Purion 200 Smart System |
| Farba: | Zelená |
| Gripy: | SB3 Ergonomic |
| Hlavové zloženie: | Acros AZF-699 sealed bearings internal routing blocklock |
| Kapacita batérie: | 625 |
| Kazeta: | Shimano Nexus 30T |
| Kľuky: | Moustache alu 170mm |
| Materiál: | hliník |
| Motor: | Bosch |
| Plášť predný: | Schwalbe Super Moto-X 27.5x2.40 |
| Plášť zadný: | Schwalbe Super Moto-X 27.5x2.40 |
| Počet rýchlostí: | 1x5 |
| Prehadzovačka: | Shimano Nexus 32H 263% gear range 10x135mm nut |
| Radenie: | Shimano Nexus SL-C7000-5 5s |
| Ráfiky: | Moustache asymmetric alloy 6061E welded |
| Rám: | J aluminium AlSi10Mg T6 |
| Reťaz: | Shimano HG40 118 links |
| Riadidlá: | Moustache ergonomic alloy 680mm 25° backsweep |
| Rok: | 2025 |
| Sedlo: | Selle Royal Essenza + moderate wide |
| Tlmič: | Moustache, Magic Grip Control 115mm |
| Typ motora: | Performance Line, 250W, Smart System, 75Nm |
| Veľkosť kolies: | 27.5 |
| Vidlica: | SR Suntour Mobie 25 100mm travel |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
