Multikľúč PELLS Flat

Kód: PE-3PN9M15
Neohodnotené
€19,99
Skladom
Celonerezový multifunkčný kľúč z materiálu SUS420.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plochý multifunkčný kľúč PELLS je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele SUS420. Táto špeciálna zliatina sa označuje za jednu z najlepších s vyšším obsahom chrómu. Má jednu z najvyšších tvrdostí 50 HRC a nekoroduje.

Model obsahuje imbusové kľúče 2,5 / 3 / 4 / 5 / 6,

torx 25 / 30 a krížový skrutkovač.

Všetko v praktickom čiernom puzdre. Táto špeciálna zliatina je údajne jednou z najlepších s vyšším obsahom chrómu

Má jednu z najvyšších tvrdostí 50 HRC

Rozmer 90x40 mm

Hmotnosť: 92 g

Praktické puzdro

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 92

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.