Multikľúč PELLS Hando 10

Kód: PE-3PN9M21
Neohodnotené
€14,29
Skladom
Praktická, multifunkčná sada cyklistických nástrojov.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Hando 10 je univerzálna sada multifunkčného cyklistického náradia. S touto sadou môžete vyriešiť väčšinu prípadov prepichnutia, s ktorými sa môžete stretnúť počas jazdy na bicykli. Cyklistické náradie možno vďaka jeho veľkosti a nízkej hmotnosti uložiť do sedlovej brašne, bidonu alebo vrecka na drese.

Technický popis: 2 mm inbus - vidlica, zarážky na prehadzovačke alebo prevodníku

2,5 mm inbus - cestné kotúčové brzdy, pätka

3 mm inbus - prehadzovačka, vidlica, gripy

4 mm inbus - sedlová objímka, predstavec

5 mm inbus - pre brzdové strmene, hlavové zloženie, brzdové páky, zámok sedlovky

6mm inbus - nápravy, kľuky, sedlovka

8mm inbus - pedále

Krížový skrutkovač

PH2 - nastavovacie zarážky

Torx T25 - na doťahovanie brzdových kotúčov

Plochý skrutkovač FL5 - nastavovacie zarážky

Kľúčový materiál: Vyrobené z kvalitnej chróm-vanádiovej ocele (Cr-V)

Hmotnosť: 131 g

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 131
Rok: 2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.