Multikľúč PELLS Momentum

Kód: PE-3PN9M16
Neohodnotené
€26,49
Skladom
Multikľúč PELLS Momentum je jednoduchý set momentovej sady a sady bitov, s ktorou utiahnete a nastavíte celý bicykel v praktickom puzdre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Uťahovanie odporúčanou silou je veľmi dôležité pre to, aby bicykel správne fungoval a hlavne, aby bol bezpečný. K tomu vám poslúži multikľúč PELLS Momentum, čo je jednoduchý set momentovej sady a sady bitov, s ktorou utiahnete a nastavíte celý bicykel. Multikľúč vás nadchne svojimi kompaktnými rozmermi, praktickým puzdrom a jednoduchou obsluhou.
Súprava momentového kľúča s bitmi pre bezpečné uťahovanie komponentov
1 račňa, bity: 2/2.5/3/4/5/6/8mm/krížový bit/T10/T25
Rozsah uťahovacieho momentu: 2-10 Nm
Kompaktné rozmery, praktické púzdro, jednoduchá obsluha.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.