Multikľúč PELLS Multitool Red

Kód: PE-3PN9M14
Neohodnotené
€20,49
Skladom
Multináradie PELLS v darčekovom balení poteší každého vášnivého cyklistu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Čo darovať vášnivému cyklistovi? Multináradie PELLS v darčekovom balení, ktoré obsahuje sadu imbusových kľúčov, Torx, skrutkovač (krížový a priamy) a nitovač. Praktický výrobok v štýlovom dizajne. Allenové kľúče 6/5/4/3/2,5/2)

Torx (27/25/10)

Krížový skrutkovač

2x priamy skrutkovač

1x nitovač reťaze

Hmotnosť: 144 g

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 144

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.