Olej PELLS Chain Lube Bio 50ml

Kód: PE-3PMA0021
Neohodnotené
€4,09
Skladom
Prémiová biologicky odbúrateľná biela tuhá mazacia kvapalina vhodná do všetkých podmienok? Ide o mazivo PELLS Chain Lube Bio, ktoré je ideálne na reťaze bicyklov, ale aj na univerzálne použitie v domácnosti. Sprej 50 ml.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Chain Lube Bio je prémiové biologicky odbúrateľné mazivo na reťaze s bielymi tuhými mazivami vhodné do všetkých podmienok. Vďaka nízkej lepivosti je vhodný
na mazanie reťazí cestných aj horských bicyklov. Vďaka svojej vynikajúcej vztlakovej schopnosti sa ľahko dostáva medzi pohyblivé prvky, vytláča vlhkosť, maže a chráni pred koróziou.

Balenie: 50 ml sprej

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Objem: 50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.