Plášť RIGHTRUN (25-540) 24x1.00 Active 50EPI 315g Čierny

Kód: PL-10100826
Neohodnotené
€31,90
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Plášť je určený taktiež pre invalidné vozíky. Základný model plášťa, ale s top vybavením. Účinná ochranná vrstva pred defektom, bočné steny šetrné k rukám 2Grip a atraktívne dvojfarebné zloženie. Robustný Black n Roll behúň, ktoré nezanecháva čierne šmuhy, dopĺňa zoznam pozitívnych vlastností.

Dodatočné parametre

Kategória: Plášte a duše na bicykel
Spôsob jazdy: road
Špecifikácia1: drôtové
Veľkosť: 24"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Schwalbe je renomovaná značka, ktorá sa špecializuje na výrobu bicyklových pneumatík a duší. Spoločnosť bola založená v Nemecku a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov vysoko kvalitných pneumatík pre rôzne typy bicyklov vrátane cestných, horských, mestských a elektrických bicyklov.

Schwalbe je známa pre svoje inovatívne technológie a vysokú spoľahlivosť. Pneumatiky tejto značky sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu trakciu, odolnosť a výkon za všetkých podmienok. Schwalbe neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášala na trh najnovšie technické inovácie a zlepšovala kvalitu svojich produktov.

Medzi najpopulárnejšie produkty značky patrí rada pneumatík Marathon, ktorá je obľúbená medzi cyklistami pre svoju odolnosť proti prepichnutiu a dlhú životnosť. Schwalbe ponúka aj širokú škálu špeciálnych pneumatík pre rôzne cyklistické disciplíny, vrátane horských bicyklov, kde sú veľmi oceňované ich modely Nobby Nic a Racing Ralph.

Schwalbe kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje recykláciu a ekologické výrobné procesy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celom svete.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Schwalbe jednou z najuznávanejších značiek bicyklových pneumatík na globálnom trhu.