Predné svetlo PELLS Helio 100

Kód: PE-3PSV0003
Neohodnotené
€15,79
Skladom
Ľahko použiteľné svetlo s dlhou životnosťou, tromi režimami svietenia a držiakom na riadidlá? To je PELLS Helio.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Helio 100 je vhodný do mestskej premávky, na cyklotrasy a spevnené lesné cesty. Jeho ovládanie je jednoduché -
zapína sa dlhším stlačením tlačidla a režimy sa menia kratším stlačením. Svetlo možno namontovať na riadidlá (držiak je súčasťou balenia) a po
jednoduchej a rýchlej výmene tužkových batérií môžete svetlo používať pri maximálnom výkone až 18 hodín.

Dlhším stlačením tlačidla sa zapne, kratším stlačením tlačidla sa zmení režim:

Maximálny výkon: 18 hodín

Nízky výkon: 30 hodín

Blikanie: 45 hodín

 
Technické parametre:Výkon: 100 lúmenov
Vodotesnosť
Rozmery: 89x38x24 mm
Hmotnosť: 26,6 g (bez batérií)
LED: 2x biele LED svetlo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.