Predné svetlo PELLS Squaro Front

Kód: PE-3PSV0009
Neohodnotené
€16,49
Skladom
Výkonné a ľahké predné svetlo, ktoré šetrí životné prostredie? Toto je PELLS Squaro Front s 36-čipovou LED diódou so svetelným výkonom 80 lúmenov.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Squaro Front je výkonné 36-čipové predné LED svetlo so svetelným výkonom 80 lúmenov, ktoré šetrí životné prostredie bez potreby dobíjania pomocou vymeniteľných batérií. Má dva režimy svietenia a tri režimy blikania pre vašu bezpečnú jazdu. Manipulácia a dobíjanie sú jednoduché. Jeho odolné a ľahké telo sa pripája pomocou gumového remienka a nabíja sa pomocou nabíjacieho kábla micro USB. Výdrž batérie je až 2 hodiny pri maximálnom výkone a až 7,5 hodiny v režime blikania.

Rozmery: 38 x 40 x 16 mm

Hmotnosť: 41 g36-čipová LED

Batéria: nabíjateľná Li-Pol, 3,7 V / 300 mAh

Čas nabíjania: približne 3 hodiny

Vodotesné telo

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 41
Rok: 2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.