Prilba PELLS Wasp White/Pink - M (55-58cm)

Kód: PE-3PO00079
Neohodnotené
€44,99
Skladom
Cyklistická prilba PELLS Wasp s modernou technológiou In-mold pre menších a väčších cyklistov vyniká hravým dizajnom s pokročilou bezpečnostnou technológiou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prilba PELLS Wasp bola vyrobená technológiou In-mold - priamym vstrekovaním ľahkého polystyrénu do odolnej plastovej škrupiny -, vďaka čomu je prilba maximálne tuhá a bezpečná pri zachovaní minimálnej hmotnosti 265 g. Starostlivo navrhnutý tvar škrupiny so 17 vetracími otvormi zaisťuje vysokú funkčnosť, ochranu a vetranie, aby hlava športovca zostala suchá. Polstrovanie je mäkké a pohodlné, odvádza vlhkosť a dá sa prať. Nastaviteľné popruhy a upínací mechanizmus koliesok podporujú jednoduchú manipuláciu na dosiahnutie požadovanej veľkosti.
Kľúčové vlastnosti:
- Hmotnosť: 265 g
- Konštrukcia: in-mold
- 17 otvorov pre dokonalú ventiláciu
- Inovatívny upínací mechanizmus
- Pohodlné remienky a odolná prackaVýměnný program
Prilbu, ktorá už nie je použiteľná po páde, vám vymeníme za novú a vy zaplatíte len 50 % maloobchodnej ceny. Viac informácií nájdete v používateľskej príručke k prilbe.

Dodatočné parametre

Kategória: Cyklistické prilby
Farba: Bílá
Hmotnosť g: 265
Rok: 2022
Variant: Dámská

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.