Pumpička PELLS Wand

Kód: PE-3PN1PU7
Neohodnotené
€23,49
Skladom
Ľahká a kompaktná vrecková pumpa pre MTB bicykle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Medzi hlavné výhody ľahkej pumpy PELLS Wand pre MTB bicykle patrí jej kompaktnosť. Vďaka malým rozmerom sa pohodlne
zmestí do vrecka dresu alebo sa dá jednoducho pripevniť na bicykel pomocou priloženého držiaka.

Popis produktu
Použitie pre dva typy ventilov (FV/AV)
Odolné CNC opracované telo a rukoväť
Max. tlak 80 psi / 5,5 bar
Dĺžka: 23 cm
Hmotnosť: 108 g

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Farba: černá
Hmotnosť g: 108

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.