Púzdro na telefón PELLS Impero

Kód: PE-3PD00012
Neohodnotené
€18,49
Skladom
Vodotesné puzdro na mobilný telefón s fóliou TPU a upevňovacím systémom, ktorý umožňuje ľubovoľné nastavenie sklonu puzdra? To je model PELLS Impero s priestorom pre vaše základné veci.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Impero je vodotesné puzdro na telefón s uhlopriečkou do 7", ktoré umiestnite na riadidlá. Vďaka fólii TPU je telefón chránený pred vonkajšími vplyvmi, ale jeho prevádzka zostáva bezproblémová. Ďalší priestor môžete využiť aj na základné veci - kľúče, karty, peniaze, tyčinku. Systém upevnenia umožňuje ľubovoľné nastavenie sklonu a reflexné logo na boku puzdra podporuje lepšiu viditeľnosť.

Rozmery: 19 x 10 x 2,5 cm¨

Hmotnosť: 137 g

Polyester + TPU

Barva: čierna

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 137
Materiál: Polyester + TPU
Rok: 2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.