Rám AERON Tiagra (L - 57-59) - z montáže

Kód: PE-3PF120324B
Neohodnotené
€493,49
Skladom
Nový cestný rám P6 Ultralite s trojito vystuženými trubkami. Koncepcia rámu vychádza z našich skúseností s technológiou PELL Contrast použitou v rámoch Seven. Dvojosová spodná rúrka zvyšuje pevnosť v namáhanej oblasti svojím profilom

Detailné informácie

Podrobný popis

Nový cestný rám P6 Ultralite s trojito vystuženými trubkami. Koncepcia rámu vychádza z našich skúseností s technológiou PELL Contrast použitou na rámoch Seven.Dvojosová spodná rámová trubka zvyšuje pevnosť v namáhanej časti pri hlavovej trubke. Vertikálne sploštenie v oblasti stredného záhybu sa vykonáva pri maximálnej šírke, aby sa dosiahla vysoká účinnosť prenosu sily do pohybu vpred. Zväčšenie priemeru tejto rúrky v porovnaní s minuloročným modelom prispieva k výraznému zvýšeniu bočnej tuhosti rámu.Profilovanie zadnej stavby umožňuje odpruženie vo vertikálnom smere pri zachovaní maximálnej bočnej tuhosti. Rám je pohodlný s vynikajúcim tlmením nárazov bez toho, aby bola obetovaná vynikajúca trakčná účinnosť potrebná pre nekompromisný pretekársky stroj.Brúsené zvary podčiarkujú exkluzivitu tohto rámu.Sedlová vzpera: 27,2 mmHmotnosť: 1550 g (veľkosť L)Skladom jedinečný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.