Rám PELLS Seven 29 Race

Kód: PE-3PF131125
Neohodnotené
€1 028,49
Skladom
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Seven 29 je vyvrcholením dlhoročného vývoja rámov Seven, ktoré získali množstvo ocenení a víťazstiev. Predný rámový trojuholník s absolútnou torznou tuhosťou dopĺňa zadná konštrukcia RRT. Výsledný rám poskytuje jazdcovi nekompromisný prenos výkonu, k

Detailné informácie

Podrobný popis

Seven 29 je vyvrcholením dlhoročného vývoja rámov Seven, ktoré získali množstvo ocenení a víťazstiev. Predný rámový trojuholník s absolútnou torznou tuhosťou dopĺňa zadná konštrukcia RRT. Výsledný rám poskytuje jazdcovi nekompromisný prenos sily, krátka zadná stavba a rázvor kolies poskytujú motocyklu úžasnú ovládateľnosť a obratnosť a pretekárska geometria XC s nižším stredom zaručuje stabilitu, priľnavosť a kontrolu v každej situácii. Všetky modely sú ponúkané s odpruženou vidlicou so 100 mm zdvihu a voliteľnou celokarbónovou pevnou vidlicou PELLS FCF 29, ktorá vďaka svojej hmotnosti 670 g, bočnej tuhosti a schopnosti eliminovať mierne vibrácie môže znamenať dodatočné zrýchlenie na technicky náročných trailoch. Napríklad model s pevnou vidlicou XTR váži 8,2 kg.BB92 - Predĺžený stredový článok na ráme s integrovanými ložiskami Stredová časť rámu je širšia, a preto je tuhšia.RRT - Reduced Rear Triangle Krátka zadná stavba (dosiahnutá ohnutím sedlovej trubky) a výrazne zmenšený zadný rámový trojuholník prispievajú k tomu, že rám je pevnejší.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.