Rám PELLS Seven-X Orange integrovaná sedlovka

Kód: PE-3PF101033
Neohodnotené
€1 028,49
Skladom
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
PELL'S Medium Tail - jedinečný systém zadného odpruženia s dvoma karbónovými pružinami spája pohodlie modelu Softtail s tuhosťou, jednoduchosťou a minimálnou hmotnosťou modelu Hardtail. Táto technológia plne využíva výhody uhlíkových kompozitov.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELL'S Medium Tail - unikátny systém zadného pruženia pomocou dvoch karbónových planžiet v sebe kombinuje pohodlie Softtailu s tuhosťou, jednoduchosťou a minimálnou váhou Hardtailu. Táto technológia plne využíva prednosti karbónových kompozitov.

Celokarbónový rám
Stredové zloženie: Pressfit 92mm
Hlavové zloženie: semi-integrované 44/55mm
Zadná os: rýchloupinák
Uchytenie kotúča: Postmount
Zámok sedlovky nie je súčasťou balenia!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.