Rám Pells Tarpan TR 29" Yellow

Kód: PE-3PF23SAMPLETR2335
Neohodnotené
€782
Skladom
Hliníkový trailový rám s moderní geometrií, efektivním čtyřčepovým odpružením a vnitřním vedením kabeláže

Detailné informácie

Podrobný popis

Hliníkový trailový rám s moderní geometrií, efektivním čtyřčepovým odpružením a vnitřním vedením kabeláže
Integrované vedení kabeláže
Pro tlumič 190x45mm s oky 8x22,2mm
Integrovaná hlavové složení
Středové složení BSA
Sedlovka 31,6mm
Minimální průměr kotouče 180mm
Patka rámu a pevná osa součástí

Dodatočné parametre

Kategória: RÁMY NA BICYKLE
Materiál: hliník
Rok: 2023
Veľkosť kolies: 29"

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.