Sada blatníkov SKS Speedrocker 28"

Kód: PE-S11567
Neohodnotené
€49,99
Skladom
SKS Speedrocker sú blatníky vyvinuté špeciálne pre cyklokrosové a gravel bicykle, cestovateľské špeciály, a cestné bicykle so širšími plášťami v rozmedzí 32 až 42 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

SKS SPEEDROCKER je vyvinutý špeciálne pre cyklokrosové a gravel kolesá, cestovateľské špeciály, a cestné bicykle so širšími plášťami v rozmedzí 32 až 42 mm. Hrdo vyrobené v Nemecku, Speedrocker ponúka výbornú stabilitu usadenia na najdrsnejších cestách a zároveň poskytuje optimálnu ochranu za všetkých podmienok.

Predný blatník je tvorený spojlerom, ktorý je pred vidlicou a zabraňuje striekaniu vody pred cyklistu, a zadnou časťou, ktorá zachytáva striekajúcu vodu a blato od bicykla. Zadný blatník využíva inovatívny vysúvací nadstavec pre väčšiu ochranu pri sedlovej rúrke a všetko je pevne uchytené na ráme pomocou nového gumového upevňovacieho systému, ktorý sedí na väčšinu rámov, vrátane integrovaných vybraní pre brzdy alebo vedenie kabeláže.

SPEEDROCKER predstavuje nový vzhľad vzpier ESC Vario Safety System. Pevné, ale ľahké, čierne eloxované hliníkové vzpery sú navrhnuté širšie ako obvykle, pre dostatočný priestor medzi nimi.

Pre jazdu v balíku odporúčame prikúpiť zadný predlžovací diel, ktorý predĺži zadný blatník o 17 cm a nebudete obťažovať ostatných cyklistov striekajúcou vodou.

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Hmotnosť g: 408
Rok: 2024

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SKS je renomovaná nemecká značka, ktorá bola založená v roku 1921 a špecializuje sa na výrobu vysoko kvalitného cyklistického príslušenstva, najmä blatníkov, pumpičiek a nástrojov. S takmer storočnou históriou je SKS synonymom pre precíznosť, inováciu a spoľahlivosť v cyklistickom priemysle. Ich produkty sú navrhnuté tak, aby poskytovali maximálnu funkčnosť a trvanlivosť, čo z nich robí ideálnu voľbu pre cyklistov po celom svete.

SKS je známa svojimi inovatívnymi technológiami a vysokým štandardom kvality. Každý produkt prechádza dôkladným testovaním a kontrolou kvality, aby zabezpečil, že spĺňa prísne normy a očakávania zákazníkov. Blatníky SKS sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúcu ochranu proti striekajúcej vode a nečistotám, zatiaľ čo ich pumpičky sú známe svojou spoľahlivosťou a efektívnosťou.

Medzi najpopulárnejšie produkty značky patria blatníky rady Bluemels a Chromoplastic, ktoré sú obľúbené medzi cyklistami pre svoju odolnosť a jednoduchú inštaláciu. SKS tiež ponúka širokú škálu pumpičiek, vrátane mini pumpičiek, podlahových pumpičiek a CO2 inflátorov, ktoré zabezpečujú rýchle a jednoduché nafúknutie pneumatík.

SKS kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad prostredníctvom ekologických výrobných procesov a recyklácie. SKS tiež podporuje cyklistiku ako ekologický a zdravý spôsob dopravy, čím prispieva k ochrane životného prostredia.

Svojim zákazníkom SKS poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom širokej siete predajcov a servisných stredísk po celom svete. Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je SKS uznávanou značkou v cyklistickom priemysle.

Ak hľadáte spoľahlivé a vysoko kvalitné cyklistické príslušenstvo, SKS je tou správnou voľbou. S SKS si môžete byť istí, že máte po svojom boku partnera, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše cyklistické ciele, nech sú akékoľvek.