Sada svetiel PELLS Firefly USB

Kód: PE-3PSV0001
Neohodnotené
€24,49
Skladom
USB Firefly je malá, ľahká a kompaktná súprava osvetlenia na bicykel, ktorá zvýši vašu viditeľnosť a tým aj bezpečnosť v mestskom prostredí.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Firefly sú vysoko výkonné blikačky s nabíjaním cez USB a dlhou dobou svietenia. Majú odolné kovové telo CNC a praktické
gumičky, ktoré pevne držia svetlá napr. na riadidlách, sedlovke alebo krku vidlice. Svetlá sú vhodné na cestnú aj MTB
cyklistiku. Zapínajú sa dlhým stlačením tlačidla a krátkym stlačením sa menia režimy: 100 % svetelný výkon, 50 % svetelný výkon a blikanie.

Nabíjací konektor je chránený pred vlhkosťou a nečistotami a samotné nabíjanie je jednoduché pomocou priloženého kábla micro USB
cez počítač alebo sieťový adaptér mobilného telefónu.

Technické parametre:

Predná biela a zadná červená 0,5W dióda
Výkon 60 lm predný a 15 lm zadný
Režimy: 100% svietenie, 50% svietenie, blikanie
Hliníkové vodeodolné prevedenie
Viditeľnosť až na 800 m
Vstavaná 3,7 V/220mAh Li-ion batéria

Približná doba nabíjania 2,5 hodiny (počas dobíjania svieti zelená dióda, po plnom dobití zhasne)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.