Shifting 12s Record Ultra Shift EP

Kód: CA-EP19-RE12C
Neohodnotené
€451,87
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

ULTRA SHIFT Record™ 12x2 tradične ponúka dokonalý ergonomický tvar a intuitívne usporiadanie jednotlivých ovládacích prvkov, pričom každá z 3 páčok má svoju vlastnú funkciu: brzdová páka, radiaca páka a páka prevodovky).
Na základe pripomienok profesionálnych jazdcov tímu bolo vykonaných niekoľko menších úprav tvaru radiacich pák, brzdových pák a pák prevodovky. Výsledkom týchto úprav je ešte lepší úchop zo všetkých polôh držania. Najmä jazdci s menšími rukami ocenia možnosť priblížiť brzdové páky k riadidlám. Brzdové páky - vďaka novému dizajnu -3 pozície: SERVISNÁ POLOHA, ktorá umožňuje otvorenie brzdových čeľustí na demontáž kolesa, POLOHA 1 - poloha ďalej od riadidiel a POLOHA 2, ktorá páku približuje k riadidlám.
Pákový mechanizmus je namontovaný na vysoko kvalitnomguľôčkové ložiská zabezpečuje najplynulejšiu prevádzku za akýchkoľvek podmienok. Radenie (jediné na trhu) umožňuje radiť až do5 pastorkov v rovnakom čase (systémUltra Shift). Väčší tvar tela páky poskytuje pohodlnejšiu oporu dlane. Upravený a zväčšený tvar uvoľňovacej páky poskytuje väčšiu oporu pre palec. Páčky sú pokryté novými silikónovými návlekmiVari-Cushion™ poskytuje vysoký komfort aj na extrémne dlhých cestách. Brzdové páky sú vyrobené z karbónu a zdobené jemným vrúbkovaním.
Balenie obsahuje mechanizmus na nastavenie predpätia lanka radiacej páky. Nová 12s obsahuje ajšpeciálna kabeláž s MAXIMÁLNOU SMOTANÍM v ktorých nájdete špeciálne bowdeny, teflónové laná a duralové hroty s vodiacou trubičkou. Toto vedenie eliminuje trenie káblov na minimum a prispieva tak k ešte plynulejšej prevádzke celého systému.
Radenie je kompatibilné len s 12-kami (Super Record, Record) od modelového roku 2019.
Použité materiály: uhlíkové, duralové, oceľové, kompozitné
Hmotnosť: 363g

Dodatočné parametre

Kategória: Radenie na bicykel
Hmotnosť: 363g
Kompatibilita: 12s
Materiál: uhlíkové, duralové, kompozitné
Typ: Ultra-Shift ↑4 ↓5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: