Tachometer CicloSport Protos 205 bezdrôtový

Kód: PE-10152050 PE-10152051 PE-10152052 PE-10152053 Zvoľte variant
Neohodnotené
€24,99
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Varianta
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
CicloSport Protos 205 je bezdrôtový beztlačidlový tachometer so 7 funkciami. Moderný dizajn v štyroch farebných variantoch, zobrazenie údajov na štvorriadkovom displeji.

Detailné informácie

Podrobný popis

CicloSport Protos 205 je bezdrôtový beztlačidlový tachometer so 7 funkciami. Moderný dizajn v štyroch farebných variantoch, zobrazenie údajov na štvorriadkovom displeji.

Funkcie:

  • aktuálna rýchlosť
  • denný čas jazdy
  • celkový čas jazdy
  • denná prejdená vzdialenosť
  • celková prejdená vzdialenosť
  • automatické spustenie / vypnutie
  • hodiny 12/24
  • indikátor batérie

Dodatočné parametre

Kategória: Tachometre a merače výkonu
Rok: 2024

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ciclosport je uznávaná nemecká značka, ktorá sa špecializuje na výrobu inovatívnych cyklistických počítačov a príslušenstva. Od svojho založenia v roku 1984 sa Ciclosport stal synonymom pre technológie a presnosť v cyklistike. Produkty Ciclosport sú navrhnuté tak, aby poskytovali cyklistom najnovšie informácie a analýzy, ktoré im pomáhajú zlepšovať výkon a bezpečnosť počas jazdy.

Ciclosport je známa svojimi pokročilými technológiami a neustálym vývojom. Ich cyklistické počítače sú vybavené množstvom funkcií, vrátane merania rýchlosti, vzdialenosti, času, kadencie a tepovej frekvencie. Tieto zariadenia sú navrhnuté tak, aby boli ľahko použiteľné a poskytovali presné a spoľahlivé údaje, ktoré cyklistom umožňujú optimalizovať ich tréning a zlepšovať celkový výkon.

Medzi najpopulárnejšie produkty značky Ciclosport patria cyklistické počítače a GPS navigácie, ktoré sú oceňované pre svoju výkonnosť a jednoduchosť používania. Ciclosport tiež ponúka širokú škálu príslušenstva, ako sú senzory, držiaky a nabíjačky, ktoré zvyšujú funkčnosť a komfort používania ich zariadení. Každý produkt prechádza prísnym testovaním, aby spĺňal najvyššie štandardy kvality a spoľahlivosti.

Dizajn a estetika sú pre Ciclosport rovnako dôležité ako technické vlastnosti. Ich produkty majú moderný a elegantný vzhľad, ktorý dopĺňa každý bicykel a zaručuje, že zariadenia Ciclosport nielen výborne fungujú, ale aj skvele vyzerajú. Spoločnosť kladie veľký dôraz na detaily a ergonomický dizajn, čo je viditeľné v každom aspekte ich výrobkov.

Udržateľnosť a zodpovednosť sú kľúčovými hodnotami Ciclosport. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad prostredníctvom ekologických výrobných procesov a používania recyklovateľných materiálov. Ciclosport podporuje cyklistiku ako ekologický a zdravý spôsob dopravy a prispieva k ochrane životného prostredia.

Ak hľadáte vysoko kvalitné cyklistické počítače a príslušenstvo, ktoré kombinujú inováciu, presnosť a štýl, Ciclosport je tou správnou voľbou. S Ciclosport máte istotu, že investujete do technológie, ktorá vám umožní dosiahnuť vaše cyklistické ciele a užiť si každý okamih na bicykli na maximum.