Termofľaša PELLS Teneo 620 ml Black Clear

Kód: PE-3PL0561
Neohodnotené
€14,99
Skladom
Dvouplášťová termoláhev o objemu 620 ml s uzamykatelným ventilem. Vyrobeno z 100% recyklovatelného PP bez obsahu BPA.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fľaša Pells Teneo je termofľaša s dvojplášťovou konštrukciou s izolačnou vrstvou medzi vnútornou a vonkajšou stenou. Fľaša má ergonomický tvar a nízku hmotnosť. Ventil je
možné jednoducho uzavrieť, súčasťou balenia je aj krytka proti prachu a iným nečistotám.

Technický popis:

Objem: 620 ml
Hmotnosť: 101 g
Ergonomický tvar
Uzamykateľný ventil
100% recyklovateľná
BPA free

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.