Voskový olej na reťaz PELLS Chain Lube Wax 100ml

Kód: PE-3PMA042
Neohodnotené
€9,99
Skladom
Unikátne tekuté mazivo na báze vosku. Nešpiní reťaz ani kazetu a ľahko sa nanáša.

Detailné informácie

Podrobný popis

Unikátne tekuté mazivo na báze vosku. Nešpiní reťaz ani kazetu a ľahko sa nanáša. Vytvára na reťazi čistý film s dlhou životnosťou. Nelepí na seba nečistoty a je biologicky odbúrateľný.
Jednoduchá aplikácia pomocou kvapkadla.

Návod:
1. Pred použitím pretrepte a nanášajte na dokonale odmastenú a čistú reťaz, na ktorej nesmú zostať zvyšky predchádzajúceho maziva!!!
2. Po prvom namazaní proces opakujte po cca 5tich minútach. (Pre ďalšie potrebné mazanie stačí naniesť iba jednu vrstvu)
3. Nechajte mazivo vyschnúť. Potom je reťaz pripravená na jazdu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.