Zadné svetlo PELLS Rubio 15

Kód: PE-3PSV0005
Neohodnotené
€14,29
Skladom
PELLS Rubio je vysokokvalitné zadné červené svetlo pre cyklistiku, beh a iné športové aktivity.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zadné svetlo PELLS Rubio 15 poskytuje viditeľnosť v okruhu 220°. To vám umožní vidieť jasne z mnohých uhlov. Zadné svetlo ponúka 4
funkcie a prepínaním si môžete vybrať režim od maximálneho výkonu až po blikanie. Životnosť svetla je 2-25 hodín a závisí od zvoleného
režimu. Zadné svetlo má výkon 15 lúmenov. Nabíjanie je jednoduché pomocou kábla USB.

Technické parametre:

USB nabíjanie
Maximálny výkon: 2 hodiny
Konštantný výkon: 5 hodín
Blikačka: 12,5 hodín
Ekonomické blikanie: 25 hodín
Výkon: 15 Im
Vodeodolné
Rozmery: 42x28x21mm

 

Súčasťou balenia svetiel je návod, micro USB kábel, 2 sťahovacie pásky, páska na prilbu, gumové pásky

Dodatočné parametre

Kategória: Osvetlenie na bicykel
Rok: 2022

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.