Zámok na kľúč PELLS Forto 8x1850 mm

Kód: PE-3PZ00001
Neohodnotené
€11,49
Skladom
Výhodou zámku na kľúč PELLS Forto je jeho dĺžka. Vďaka dĺžke 1850 mm ho možno použiť na zablokovanie viac ako jedného kolesa.

Detailné informácie

Podrobný popis

PELLS Forto je ľahký a spoľahlivý špirálový zámok. Špirála má priemer 8 mm a s dĺžkou 1850 mm ju možno použiť na zablokovanie viac ako jedného kolesa. Mäkký plast na povrchu chráni lak kolesa pred poškodením. Súčasťou balenia je držiak na pripevnenie k rámu so zámkom, ktorý zabraňuje vypadnutiu zámku.

Dĺžka: 1850 mm
Hmotnosť: 320 g
Priemer: 8 mm
Materiál: pozinkované oceľové lanko, plast
Kľúč: 2 ks

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Dĺžka: 185
Hmotnosť g: 320
Rok: 2022
Typ zamykania: klíčové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.