Zámok na kód PELLS Forto 12x1850 mm

Kód: PE-3PZ00004
Neohodnotené
€16,49
Skladom
Model PELLS Forto ocenia tí z vás, ktorí majú radi inovácie. Nechcete zámok len s kľúčom? Na maximálne zabezpečenie svojho bicykla použite 4-miestny kód.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento model s priemerom špirály 12 mm patrí medzi najodolnejšie a najspoľahlivejšie špirálové kódové zámky. Mäkký plast na povrchu chráni lak kolesa pred poškodením. Model s dĺžkou 1850 mm možno použiť aj na uzamknutie viacerých kolies. Súčasťou balenia je držiak na pripevnenie k rámu so zámkom, ktorý zabraňuje vypadnutiu zámku.

Používateľ môže kedykoľvek zmeniť 4-miestnu kombináciu číselných kódov.

Dĺžka: 1850 mm
Hmotnosť: 555 g
Priemer: 12 mm
Materiál: pozinkované oceľové lanko, plast
Kľúč: 2 ks
Nastavenie kódu: Nastavte základnú kombináciu "0000" a otvorte zámok. Otočte kovový zámok dovnútra v smere šípky, nastavte novú kombináciu na číselníku
a otočte zámok späť do pôvodnej polohy. Kombináciu môžete kedykoľvek znova zmeniť.

Dodatočné parametre

Kategória: CYKLISTICKÉ DOPLNKY
Dĺžka: 185
Hmotnosť g: 555
Rok: 2023
Typ zamykania: kódové

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.

Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.

Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.

Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.

Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.