Duke FS 1 Sunrise orange fade
Kód: PE-3P26012111 PE-3P26012211 PE-3P26012311 PE-3P26012411 Zvoľte variantPodrobný popis
Duke FS 1
Ľahký celoodpružený bicykel na pomedzí kategórií XC a Trail. Dostatočne ľahký na akékoľvek stúpania a celodenné misie, zároveň stabilný, istý a zábavný na trailoch. Vidlica RockShox Reba so zdvihom 130 mm, tlmič Deluxe, oboje s možnosťou uzamknutia, teleskopická sedlovka a moderné mechanické radenie Sram Eagle Transmission 70.
Kľúčové vlastnosti:
- Celokarbónový rám Duke FS High Modulus Carbon
- Odpruženie RockShox Reba RL 130 mm
- Radenie a brzdy Sram Eagle 70 / DB6 4 piestiky
- Zapletené kolesá WTB ST i30
Ľahkosť, rýchlosť, agresivita
Duke FS skvelo balansuje na hranici XC a Trail kategórie. So 120 mm zdvihu vzadu si užiješ pohodové singletraily a zároveň si na bicykli aj dobre zapretekáš na moderných XC tratiach. Celokarbónový rám z High Modulus karbónu je super ľahký a tuhý.
Kvalitné odpruženie
O predný aj zadný zdvih sa na modeli Duke FS 1 stará RockShox. Vzadu pruží Deluxe Select+ 120 mm so skvelým nastavením a chodom a vpredu pracuje vidlica Reba RL 130 mm. Oba tlmiče je možné uzamknúť pre rýchlejšiu jazdu po rovine.
Za všetkým hľadaj Sram
Duke FS 1 je osadený štvorpiestikovými brzdami Sram DB6, ktoré sa často používajú aj na drahších bicykloch. O watty pri stúpaní aj na rovine sa stará kvalitná prehadzovačka Sram T-Type 70 s 12 prevodmi a kazetou s rozsahom 10 - 52T.
Hrana pri dopade nevadí
Nie každý let vyjde s čistým dopadom. Odolné enduro ráfiky WTB ST i30 zvládnu hrubšie zaobchádzanie a nejakú tú hranu pri dopade odpustia. Pre ešte väčšiu zábavu na trailoch sú obuté do kvalitných plášťov Continental Magnotal Trail 2,4".
Dodatočné parametre
| Kategória: | Horské celoodpružené bicykle |
|---|---|
| Brzdy: | Sram Deore BL-M6100 / BR-M6100 |
| Gripy: | Fizik Comfortfeel grips |
| Hlavové zloženie: | FSA |
| Kazeta: | Sram CS XS 1270 T-Type 10-52t V2 |
| Kľuky: | Sram T-Type 70 32t, 170 mm |
| Plášť predný: | Continental Magnotal Trail Grip 29x2,4 |
| Plášť zadný: | Continental Magnotal Trail Grip 29x2,4 |
| Počet rýchlostí: | 12 |
| Predný náboj: | Shimano HB-TC500-15-B 15 mm thru axle, 32h |
| Predstavec: | Pells Alloy 55 mm |
| Prehadzovačka: | Sram T-Type 70 |
| Radenie: | Sram T-Type 70 |
| Ráfiky: | WTB ST i30 |
| Rám: | Pells Duke FS High modulus carbon, zero pivot suspension, BSA BB, UDH |
| Reťaz: | Sram CN Eagle 70 |
| Riadidlá: | Pells alloy S:740 mm, M - XL: 760 mm, 35 mm bore, 20 mm rise, 9deg BS |
| Rok: | 2026 |
| Sedlo: | Selle Royal Orma full |
| Sedlovka: | Kind Shock EXA: 100 - 190 mm travel |
| Stredové zloženie: | Sram DUB BSA Wide |
| Tlmič: | Rockshox Deluxe Select+ TR 165x45 mm |
| Veľkosť kolies: | 29 |
| Vidlica: | Rockshox Reba RL 130 mm |
| Zadný náboj: | Shimano FH-TC500-HM-B, 12 mm thru axle, 32h |
| Zdvih predný: | 130 |
| Zdvih zadný: | 120 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pells je česká značka, ktorá bola založená v roku 1990 a odvtedy sa etablovala ako jeden z popredných výrobcov bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu kvalitných cestných, horských a mestských bicyklov, pričom kladie dôraz na inováciu, dizajn a funkčnosť.
Pells je známy pre svoje pokrokové technológie a dôraz na detail. Rámy bicyklov tejto značky sú vyrábané z prvotriednych materiálov, ako sú karbónové vlákna a hliník, ktoré poskytujú vynikajúcu odolnosť a ľahkosť. Okrem toho, Pells neustále investuje do výskumu a vývoja, aby prinášal najnovšie technické inovácie a zlepšoval jazdné vlastnosti svojich výrobkov.
Medzi najpopulárnejšie modely značky patrí rada Razzer, ktorá je obľúbená medzi horskými cyklistami pre svoju robustnosť a spoľahlivosť. Pells ponúka aj širokú škálu cestných bicyklov, ktoré sú oceňované pre svoju rýchlosť a výkon, ako aj mestských bicyklov, ktoré poskytujú komfort a štýl pre každodenné použitie.
Pells kladie veľký dôraz na udržateľnosť a ekologické praktiky. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj environmentálny dopad a podporuje cyklistiku ako ekologický spôsob dopravy. Svojim zákazníkom poskytuje vynikajúcu podporu a servis prostredníctvom rozsiahlej siete predajcov a servisných stredísk po celej Európe.
Vďaka svojmu záväzku ku kvalite, inováciám a udržateľnosti je Pells jednou z najuznávanejších značiek bicyklov a cyklistického vybavenia v strednej Európe.
