Radenie 12s Chorus DB, vrátane strmeňov, ZĽAVNENÁ CENA

Kód: CA-EP21-CHD12LR
Neohodnotené
€719,52
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

ULTRA SHIFT Chorus DB™ 12x2 je pomocou hydraulických hadíc spojený s dvojpiestikovými brzdami/brzdami. Plnenie sa používa akominerálny olej (nie je súčasťou dodávky, je potrebné ho zakúpiťpozri. Príslušenstvo). Brzdové strmene Campagnolo DB sa vyrábajú v štandardnýchFLAT-MOUNT.
Samotné páčky sú len o 8 mm vyššie ako súčasné štandardné modely radiacich pák. Podľa spoločnosti Campagnolo sa však dosiahla 98 % zhoda s úchopom štandardných EPS radiacich pák. Zvýšenie výšky pák umožnilo vloženie nádobky s minerálnym olejom. Táto nádobka je ľahko vyberateľná, čo je dôležité pre prípadný servis alebo výmenu poškodenej prehadzovačky. Okrem toho tento jednoduchý systém umožňuje jednoducho si vybrať, ktorá z brzdových pák bude ovládať predný alebo zadný brzdový strmeň.
Radenie je vybavené systémom, ktorý spoločnosť Campagnolo nazývaAMS (nastaviteľný modulačný systém). Tento systém umožňuje jazdcovi používať 2,5 mm imbusový kľúč najednoducho nastavte mäkkosť/tuhosť brzdovej páky a tým modulovať nástup brzdného účinku. Páčky umožňujú aj možnosťnastavenie vzdialenosti brzdovej/rýchlostnej páky od riadidiel. Radiaca páka má tradične dokonalý ergonomický tvar a intuitívne usporiadanie jednotlivých ovládacích prvkov, pričom každá z 3 pák má svoju vlastnú funkciu: brzdová páka, radiaca páka a páka prevodovky).
Na základe pripomienok profesionálnych jazdcov tímu bolo vykonaných niekoľko menších úprav tvaru radiacich pák, brzdových pák a pák prevodovky. Výsledkom týchto úprav je ešte lepší úchop zo všetkých polôh držania. Najmä jazdci s menšími rukami ocenia možnosť priblížiť brzdové páky k riadidlám. Brzdové páky - vďaka novému dizajnu -3 pozície: SERVISNÁ POLOHA, ktorá umožňuje otvorenie brzdových čeľustí na demontáž kolesa, POLOHA 1 - poloha ďalej od riadidiel a POLOHA 2, ktorá páku približuje k riadidlám.
Pákový mechanizmus je namontovaný na vysoko kvalitnomguľôčkové ložiská zabezpečuje najplynulejšiu prevádzku za akýchkoľvek podmienok. Radenie (jediné na trhu) umožňuje radiť až do5 pastorkov v rovnakom čase (systémUltra Shift). Väčší tvar tela páky poskytuje pohodlnejšiu oporu dlane. Upravený a zväčšený tvar uvoľňovacej páky poskytuje väčšiu oporu pre palec. Páčky sú pokryté novými silikónovými návlekmiVari-Cushion™ poskytuje vysoký komfort aj na extrémne dlhých cestách. Brzdové páky sú vyrobené z duralu.
Balenie obsahuje mechanizmus na nastavenie predpätia lanka radiacej páky. Nová 12s obsahuje ajšpeciálna kabeláž s MAXIMÁLNOU SMOTANÍM v ktorých nájdete špeciálne bowdeny, teflónové laná a duralové hroty s vodiacou trubičkou. Toto vedenie eliminuje trenie káblov na minimum a prispieva tak k ešte plynulejšej prevádzke celého systému.
Použité materiály: dural, oceľ, kompozit
Hmotnosť: 724 g (vrátane bŕzd)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: